Logowanie: Rejestracja

Przystanek: Modlin Twierdza - GKO
Kierunek:Godziny odjazdu:Ważny od: 10.04.2012
Czerwińsk
16:11 F [PP]16:18 6U [PP]
Kroczewo skrzyż.
14:25 S [PP]16:42 F [PP]
Nowy Dwór Mazowiecki - Dworzec Autobusowy
07:32 S [PP]09:25 6U [PP]12:10 6U [PP]13:31 U [PP]15:40 6U [PP]
16:26 S [PP]17:55 F [PP]20:10 HF [PP]21:00 BU [PP]21:35 F [PP]
Nowy Dwór Mazowiecki - Paderewskiego
07:44 F [AS]08:34 F [AS]09:44 F [AS]11:37 F [AS]12:34 F [AS]
14:17 F [AS]
Nowy Dwór Mazowiecki - Osiedle Młodych - Pętla
05:09 F [AS]06:32 F [AS]08:17 F [AS]08:56 F [AS]09:46 F [AS]
10:27 F [AS]11:51 F [AS]13:27 F [AS]15:24 F [AS]16:02 F [AS]
17:28 F [AS]17:29 F [AS]18:54 F [AS]19:00 F [AS]
Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin Twierdza - Pętla
06:00 F [PP]07:35 F [TR]07:38 6U [PP]07:42 F [PP]08:09 F [TR]
08:35 F [TR]08:40 +Z [TR]08:50 F [TR]09:11 6 [TR]09:46 F [TR]
10:29 6U [PP]10:35 F [TR]10:50 F [TR]11:45 F [TR]12:29 F [TR]
12:39 F [PP]13:01 A [TR]13:29 F [TR]13:43 F [PP]14:39 6 [TR]
14:39 +U [PP]14:43 F [PP]14:55 F [TR]15:10 6U [PP]15:19 FX [TR]
15:35 F [PP]15:39 F [TR]15:40 CU [PP]16:03 6 [TR]16:10 F [TR]
16:21 F [PP]16:49 F [PP]17:03 FX [TR]17:29 6 [TR]17:33 F [TR]
17:53 FX [TR]18:29 FX [TR]18:41 +U [PP]18:45 F [PP]18:52 FX [TR]
18:53 6 [TR]19:08 F [TR]19:42 +U [PP]20:05 FX [TR]20:40 FX [TR]
21:16 6 [TR]21:26 F [PP]21:40 FX [TR]22:08 +U [PP]22:45 + [TR]
23:16 FX [TR]23:45 6 [TR]
Smoszewo
przez Zakroczym
05:45 F [AS]07:41 F [AS]07:46 F [PP]10:25 F [AS]11:52 F [PP]
12:27 F [AS]14:09 F [AS]16:40 F [AS]17:52 6U [PP]18:07 F [PP]
18:20 F [AS]
Trębki Nowe
przez Zakroczym
08:03 F [AS]10:58 F [AS]11:55 F [AS]
Warszawa - Dworzec Centralny
przez Jabłonnę
04:54 F*X [TR]05:01 A [PP]05:20 6 [TR]05:27 F [TR]05:35 A [PP]
05:40 FSX [TR]05:50 BU [PP]05:45 F [TR]05:57 FSX [TR]06:00 F [TR]
06:04 F [PP]06:05 6 [TR]06:16 F [TR]06:20 6U [PP]06:20 F [PP]
06:25 +Z [TR]06:29 F [TR]06:35 6 [TR]06:40 FX [TR]06:45 6U [PP]
06:46 F [PP]06:49 FSX [TR]06:55 F [TR]07:05 6 [TR]07:10 FX [TR]
07:16 CU [PP]07:16 F [PP]07:25 F [TR]07:45 + [TR]07:53 A [PP]
08:04 +U [PP]08:05 F [TR]08:15 6 [TR]08:34 6U [PP]08:35 F [TR]
08:47 F [TR]09:00 +Z [TR]09:05 6 [TR]09:20 F [TR]09:30 F [PP]
09:30 CU [PP]09:44 FX [TR]09:45 6 [TR]09:55 F [TR]10:05 + [TR]
10:35 F [TR]10:45 6+ [TR]10:55 F [TR]11:00 F [PP]11:20 6 [TR]
11:24 F [TR]11:45 + [TR]12:00 A [TR]12:05 F [PP]12:38 F [TR]
12:40 6U [PP]12:45 F [PP]12:45 BX [TR]13:00 6 [TR]13:15 F [TR]
13:40 A [TR]13:45 + [TR]13:55 A [PP]14:19 F [TR]14:24 6+ [TR]
14:40 FX [TR]15:00 6 [TR]15:05 F [TR]15:15 HF [PP]15:15 + [TR]
15:23 FX [TR]15:41 F [TR]15:50 6 [TR]15:55 FX [TR]16:15 + [TR]
16:19 FX [TR]16:24 6 [TR]16:24 +U [PP]16:34 F [TR]16:48 6 [TR]
16:54 6U [PP]16:58 FX [TR]17:04 F [PP]17:20 F [TR]17:24 + [TR]
17:45 FX [TR]17:55 6 [TR]17:55 F [PP]18:13 +U [PP]18:40 + [TR]
18:49 FX [TR]18:55 6 [TR]19:05 F [PP]19:15 6U [PP]19:35 +U [PP]
20:05 6 [TR]20:15 + [TR]20:19 FX [TR]20:53 FX [TR]21:34 6 [TR]
Warszawa - Dworzec Gdański
przez Jabłonnę
13:20 6U [PP]20:57 S [PP]
Warszawa - Dworzec Gdański
przez Palmiry Łomna
05:38 CU [PP]05:51 S [PP]07:26 A [PP]09:10 U [PP]14:10 F [PP]
15:10 A [PP]15:50 BU [PP]19:30 A [PP]
Warszawa - Dworzec Gdański
przez Pieńków I
04:50 U [PP]06:25 A [PP]07:02 S [PP]08:25 S [PP]10:10 HF [PP]
11:15 U [PP]12:40 CU [PP]16:59 BU [PP]
Warszawa - Metro Marymont
przez Pieńków I
05:25 F [PP]
Zakroczym
05:19 CU [PP]05:50 S [PP]06:39 F [PP]06:41 CU [PP]06:48 FX [TR]
06:56 F [PP]07:31 +U [PP]07:35 6 [TR]07:46 6U [PP]07:56 F [TR]
08:20 CU [PP]08:29 6 [TR]08:35 F [AS]08:43 6U [PP]08:46 F [PP]
09:09 HF [PP]09:10 F [TR]09:18 F [AS]09:26 F [AS]09:36 6U [PP]
09:42 F [PP]10:02 6U [PP]10:03 F [AS]10:05 [TR]10:37 BU [PP]
10:50 6 [TR]11:20 BZ [TR]11:26 F [AS]11:29 TU [PP]11:44 6 [TR]
12:03 FX [TR]12:09 6U [PP]12:18 6 [TR]12:33 + [TR]12:53 F [AS]
13:03 + [TR]13:08 U [PP]13:35 F [PP]13:58 F [AS]13:58 6 [TR]
14:03 + [TR]14:16 A [PP]14:34 F [AS]14:33 F [TR]15:10 + [TR]
15:11 S [PP]15:19 U [PP]15:29 6 [TR]15:39 F [PP]15:57 FX [TR]
16:10 + [TR]16:14 F [AS]16:20 6 [TR]16:24 A [PP]16:29 FX [TR]
16:38 6U [PP]16:45 F [TR]16:50 6 [TR]17:05 F [AS]17:05 + [TR]
17:15 F [TR]17:25 U [PP]17:31 F [PP]17:48 F [PP]17:50 + [TR]
18:06 F [TR]18:10 6 [TR]18:11 F [AS]18:41 A [PP]19:19 S [PP]
19:20 6+ [TR]19:35 F [TR]19:48 U [PP]20:05 + [TR]20:20 6 [TR]
20:21 F [PP]20:38 +U [PP]20:58 F [PP]21:04 + [TR]21:48 6U [PP]
22:07 S [PP]22:35 AX [TR]23:31 A [PP]
Legenda
00:00 – kurs tylko dla posiadaczy bil. miesięcznych
6 - kursuje w soboty
A - nie kursuje w niedziele i święta
B - nie kursuje w soboty
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
S - kursuje w dni nauki szkolnej
T - kursuje w 'C', a w ferie, wakacje codziennie
U - nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dz.Wielkiej Nocy
Z - nie kursuje 6 I, 2-gi dzień Wielkanocy, Boże Ciało, 15 VIII, 1 XI, 26 XII
X - nie kursuje 24 XII oraz 31 XII
* - kurs do przystanku W-wa Dworzec Gdański
+ - kursuje w niedziele i święta
[AS]- USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Smoliński
[PP]- PKS POLONUS
[TR]- TRANSLUD











Copyright © 2014 by Nowodworskirozklad.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Fusion EP IV. Do poprawnego działania strony polecamy przegladarki Mozilla Firefox.
Opieka techniczna: Rainbow Multimedia